Kiekvienoje situacijoje turime išmanyti, kaip tinkamai apsirengti, kad nesukeltume visiems pašaliniam dar juoko. Internete galite rasti labai daug naudingos informacijos, kuri padės  susigaudyti, kaip etiketas reikalauja rengtis ir į kokias smulkmenas reikia atkreipti dėmesį siekiant tinkamai atrodyti konkrečioje vietoje. Šįkart norėtume detaliau panagrinėti, kaip reikia rengtis keliaujant į darbą. Žinoma, šiuo atveju kalbame apie darbą biuruose, kadangi fizinės veiklos propaguotojai dažniausiai gauna drabužius, kuriuos turi vilkėti konkrečioje vietoje. Taip pat verta paminėti, kad drabužiai internetu yra labai geras pasirinkimas, kadangi jie kur kas pigesni nei prekybos centruose. Ir kokybė tikrai nėra blogesnė. Bet kuriuo atveju, ieškodami jums labiausiai tinkančios aprangos pirmiausia pasižvalgykite po virtualias parduotuves, kadangi jos teikia kur kas daugiau pasiūlymų nei realios parduotuvės.

Keliaukime į darbo pokalbį

Sakoma, kad žmogus yra sutinkamas pagal savo išvaizdą, o išlydimas pagal protą. Tačiau bet kokiu atveju – pirmasis įspūdis yra be galo svarbus ir kuo jį paliksite geresnį tuo didesnė tikimybė, kad  ir po tokio nevykusio pokalbio, direktorius vistiek norės su jumis bendrauti. Nesvarbu dėl kokio darbo einate į pokalbį, būtinai turite būti apsirengęs oficialiai. Moterims labiausiai tinka žavūs kostiumėliai. Galite šiek tiek pasipuošti, tačiau nepersistenkite.

O kaip kasdien į darbą?

Žinoma, viskas remiasi ir nuo to, kaip rengiasi bendradarbiai. Jau atėjusi į pokalbį daugiau ar mažiau susidarote nuomonę apie ten dirbančius žmones. Kostiumėlis amžinai tinkantis drabužis. Nebūtinai turite dėvėti tik juodos spalvos. Galite įsigyti melsvą ar žalsvą. Rekomenduojama ryškiai nelakuoti nagų ir nedėvėti masyvių papuošalų. Dirbant biure laimi minimalizmas. Nedėvėkite batų su labai aukštu kulniuku. Labiausiai tinka platformos, tačiau jos turi būti juodos, kad neatkreiptų dėmesio į save.

Jei nežinote, kokia apranga labiausiai tiktų konkrečiame darbe, nebijokite pasiklausti bendradarbių, kaip jie paprastai rengiasi. Galbūt vieną dieną per savaitę įvairina kasdienybę kokia nors apranga ar panašiai. Juk bendravimas padeda išspręsti bet kokio pobūdžio problemas.