Toks klausimas kyla prieš imant paskolą internetu, visi pagalvoja, ar ši paskola man atneš naudos, ar ji nenuskandins manęs į skolų bedugnę, iš kurios išlipti yra sunku. Mano manymu, atlikus keletą svarbių žingsnių, prieš imant kreditą, greitieji kreditai Jums gali būti lyg ,,kopėčios iš finansų duobės‘‘. Šiandien, išgirdęs tų žmonių nuomonę, kurie puolė skolintis vos pamatę akcijas, kad pirmos paskolos nemokamos, neapgalvoję blogojo scenarijaus, neapskaičiavę savo galimybių, šiandien turi rimtų finansinių bėdų, o iš jų išlipti, patikėkite – sunku. Taigi, prie stačia galva pinigus besiskolinančių žmonių nuomonės, noriu pridėti savąją ir papasakoti Jums kelis dalykus: kas yra greitieji kreditai, kaip jie veikia, kas juos gali gauti, aptarsiu kreditų teikimo bendrovių neigiamą pusę, kliento atžvilgiu, paminėsiu svarbiausią faktorių žmogui – riziką.

 

Taigi, pradėsiu nuo svarbiausio – rizikos. Taip, sutinku su visais taip galvojančiais, kad rizikos šioje srityje yra. Tačiau pagalvokime kaip jos išvengti? Mano nuomone, žmogus prieš galvodamas imti paskolą, nesvarbu, kad tai yra labai skubi būtinybė, turi ramiai įvertinti savo dabartinę finansinę padėtį, pagalvoti apie ateityje gaunamas pajamas, ar jas išvis gaus, pamąstyti, ką darys, jei pinigų pristigtų. Jeigu turite atsakymus į visus šiuos klausimus – rizikos nėra. Jeigu skolą sugebėsite grąžinti laiku, viskas puiku. Greitieji kreditai Jums pasitarnaus itin efektyviai. Tačiau reikia papasakoti ir apie blogąjį scenarijų, jeigu Jūs tų pinigų neturėsite. Taigi, pritrūkus pinigų dengti paskolai, atėjus Jūsų mokėjimo dienai, nuo kitos dienos, nepateikus aiškios nemokėjimo priežasties kreditoriui yra pradedamos skaičiuoti vėlavimo palūkanos. Vėliau ir toliau nepaisant kredito davėjo nurodymų bei sutarties sąlygų, sutartis yra nutraukiama vienašališkai, o Jūsų skolą kreditorius perduoda skolų išieškojimo biurui, verta pažymėti tai, kad dabar jau skaičiuojasi ir skolos išieškojimo išlaidos. Be viso šito finansinio kracho, Jūsų asmeniniai duomenys yra įtraukiami į nemokių klientų sąrašą, ten jie lieka 10 metų, o per tą laiką gauti kitą kreditą internetu, ar paskolą banke yra praktiškai neįmanoma. Taigi, labai verta pasvarstyti, ar Jums paskola yra būtinybė, ir garantijomis, kad turėsite pinigus, šios sferos riziką sumažinti iki minimumo.

 

Pats laikas papasakoti kaip veikia vartojimo kreditai, kaip juos galima gauti bei kas tokie gali gauti paskolas internetu. Tai yra labai paprasta sistema, norint pasiskolinti pinigų internete, Jūs privalote būti Lietuvos Respublikos pilietis, taip pat turėti asmeninę banko sąskaitą, ją privalote būti atsidaręs viename iš Lietuvos bankų, tada Jums reikia įsigilinti į kiekvienos bendrovės siūlomas paslaugas, pasvarstyti, paskaičiuoti, kuri kreditų teikimo bendrovė Jums tinka labiausiai. Ją radę, turite teikti paraišką kreditui gauti, norint, kad paraiška būtų pateikta, Jums reikės prisijungti prie savo el. bankininkystės ir iš jos pervesti 0,01 euro centą, (asmens tapatybes identifikavimo ir registracijos mokestį). Pateikus paraišką, kreditorius netrukus pateiks atsakymą, jeigu atsakymas teigiamas, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per kelias minutes, ir galėsite pradėti Jais naudotis, niekam neturėdami pasiaiškinti, kokia kryptimi juos leisite, kodėl taip darysite, tai itin greitas, paprastas ir labai konfidencialus būdas gauti paskolą nė nepakilus nuo kompiuterio.

 

Pridėjęs savo nuomonę bei tikrus faktus, prie tų, kurie puolė skolintis visiškai neapgalvotai, tikėdamiesi, kad Jiems ,,viskas bus gerai‘‘, galiu teigti, kad greitieji kreditai, gali padėti piliečiams, kurie iš tiesų moka racionaliai vertinti savo padėtį, gerai supranta rizikos galimybes, žino, ką tektų daryti, neturint pinigų mokėti mėnesinei įmokai, tokiu atveju, paskolos internetu gali būti naudingas ir efektyvus pagalbininkas finansine prasme, tačiau visais kitais atvejais, kreditai internete Jums atneš didelę žalą bei dar didesnį vargą.