Lietuviai kartu su latviais išlaiko gana artimus santykius, kadangi gretimų valstybių piliečiai gyvena žiūrėdami į pasaulį lygiai taip pat. Visiškai nenuostabu, jog Latvijoje gyvena nemažai lietuvaičių, kurie visapusiškai bando susikurti nuostabų gyvenimą kaimyninėje šalyje. Pati pradžia būna labai sunki, tad daugeliu atveju tautiečiai, tuometiniai Latvijos gyventojai, skolinasi iš greitųjų kreditų kompanijų. Latviškai kreditai internetu – krediti interneta prieinami labai panašiomis sąlygomis kaip mūsų gimtinėje Lietuvoje. Tiek ir mūsų šalyje, kaip ir kaimyninėje Latvijoje, ne visos, tačiau kai kurios kompanijos skolina ne tik valstybės piliečiams. Tereikia turėti darbą toje šalyje ir jei jūsų pajamos yra užtektinos – skolinimosi galimybės labai plačios ir lengvai prieinamos. http://www.kredita.lv/ tinklalapyje galite rasti visų Latvijoje egzistuojančių įmonių pasirinkimus. Įvertinkite sąlygas, kuriomis siūloma skolintis ir raskite geriausiai jums tinkamą variantą. 

Remiantis keliomis taisyklėmis dažniausiai iš Latvijos firmų skolinamasi įvertinus:

  1. Ar pirma paskola suteikiama nemokamai? Pagal tai dažnai skolinamasi ir iš lietuviškų kompanijų. Tai galimybė gražinti tokią pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote. Tiksliau, jūs visiškai nepermokėsite. Egzistuoja ir firmų, kurios pirmą kreditą suteikia mokamai, tad prieš prašant kredito svarbu išsiaiškinti, kokio tipo paskolą imate jūs. Įvertinkite tai, kad egzistuoja tokio tipo pasirinkimas ir skolinkitės bent pirmą kartą nemokamai.
  2. Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje labai aktualus yra paskolos gražinimo terminas. Kuo daugiau dienų pinigams gražinti turite – tuo labiau norintis skolintis iš tokio tipo firmos. Žinoma, dažniausiai gražinimo laikotarpis priklauso nuo pasiskolintos pinigų sumos, tačiau net ir ta pati skola skirtingose firmose gali būti gražinama per skirtingą laikotarpį. Raskite geriausią variantą, kuris egzistuoja Latvijoje.
  3. Kredito dydis. Dažnai firmos, skolinantis pirmą kartą, nustato pinigų sumą, kurią galite pasiskolinti. Tokiu atveju net nežiūrima kiek jūs uždirbate. Svarbiausiu faktoriumi tampa žinios, jog skolinatės pirmą kartą. Yra keletas firmų, kurios to neriboja. Jei jums reikia didelės sumos – rinkitės tokio tipo įmones.
  4. Amžiaus cenzas, pilietybės nustatymas ir panašaus tipo veiksniai.  Būtinai prieš pasiskolindami susižinokite tokio tipo papildomą informaciją, kadangi ji gali nulemti faktą ar dar vis norite skolintis iš konkrečios firmos. Būtinai pasiskaitykite apie visas sąlygas, kurios yra išdėstytos. jos gali nulemti jūsų apsisprendimą ir norą netgi skolintis apskritai.

Tinklalapyje, kurį nurodėme prieš tai, galite rasti visą reikalingą informaciją. Kadangi firmos ir jų teikiamos paslaugos paskirstytos patogios lentelės pavidalu, net ir latviškai nemokančiam žmogui nebus sunku susigaudyti. Juolab, šiuolaikinės interneto funkcijos suteikia patogias puslapių vertimo funkcijas, tad jei jums ne viskas yra aišku – paprasčiausiai pasinaudokite Google vertimo funkcija.

Pasiskolinkite iš Latvijos kreditą teikiančių kompanijų, kurios suteikia pačias patogiausias sąlygas pasiskolinti.