Kiekvienas norime savo artimam žmogui įteikti tokią dovaną, kuri atimtų iš jo amą. Internetinėje erdvėje galima rasti labai daug originalių pasirinkimų, tačiau net ir žmonėms idėjos senka, tad dažnai keliems draugams tenka nešti labai panašaus pobūdžio dovanėlę. Žinoma, jei jis pratęs prie įprastų praktiškų daiktų, tai tikrai nustebs gavęs ko nors originalaus, tačiau mes rekomenduotume paieškoti konkretesnių variantų. Dovanos visada pradžiugina, juk žmogui svarbiausiam kad jis yra prisimenamas, tačiau reikia siekti, nes kad žmogus nusišypsotų, o kad tiesiog pradėtų verkti iš laimės. Pateikiame kelias originalias idėjas, kurios yra labai asmeniškos, tad tikrai patiks kiekvienam gavėjui.

  1. Parašykite laišką tam asmeniui, kuriam norite dovanoti dovaną. Žinoma, galite pridėti ir kokią nors mielą dovanėlę, tačiau tai nėra būtina, kadangi laiškas bet kuriuo atveju, taps pačia svarbiausia dovana. Nebūtina laiške minėti, koks jums žmogus yra svarbus ir bla bla… Juk svarbiausia, kad tas laiškas būtų nuo širdies, tad drąsiai galite rašyti, kokie linksmi prisiminimai jums padeda pagalvoti apie konkretų žmogų ir panašiai.
  2. Padarykite kokį nors rankdarbį. Žinoma, toli gražu ne kiekvienas yra apdovanotas galimybe kurti grožį savo rankomis, tačiau kartais nereikia jokių didelių gebėjimų, kadangi milžiniškas noras ir tikslo siekimas padeda sukurti nuostabų daiktą. Pavyzdžiui, pasinaudokite dekupažo teikiama technika. Dekupažuokite kavos padėkliukus, kuriuos galite įsigyti parduotuvėje. Labai paprasta ir originalu.
  3. Net jei ir neturite jokių didelių gebėjimų, pasistenkite sukurti eilėraštuką ar pavyzdžiui – dainą. Žinoma, vėl galima sugalvoti tūkstantį priežasčių ir pati pagrindinė, kad jums to padaryti neleidžia ribotos galimybės, kaip kad netinkama klausą ar negebėjimas rimuoti. tačiau juk visiškai nesvarbu kad jūsų eilės netaps pasaulinio garso. juk svarbiausia, kad jos būtų mielos asmeniui, kuris jas ir gaus.

Pasinaudokite viena iš galimybių ir nustebinkite atimą žmogų individualia dovana. Juk nusipirkti ko nors, ką galima masinė produkcija gali kiekvienas. Tačiau tik jūs gerai pažinodamas konkretų asmenį galite jam padovanoti dalelę savo širdies.