Prezervatyvai – pati populiariausia apsisaugojimo priemonė, kuri padeda išvengti ne tik neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir lytiškai plintančių ligų. Neveltui kontraceptinės tabletės tampa atgyvena, kuria nerekomenduojama naudotis ne tik todėl, kad patikimumas pastoti didesnis, tačiau ir dėl sveikatos. Hormoninės tabletės “išbalansuoja” organizmą ir daugelis moterų vėliau skundžiasi turinčios rimtų sveikatos problemų. Aišku vieną-  prezervatyvai pats populiariausias būdas naudojamas sekso metu. Telieka vienas klausimas: kur geriau juos pirkti. Internetinė erdvė tampa vis svarbesnė mūsų gyvenime, tad nenuostabu kad ir prekių pirkimas, kad ir kokios tai būtų – naudojamos remiantis internetine erdve. Šiuo atveju mes rekomenduotume rinktis virtualią erdvę, kadangi prezervatyvai internetu turi kur kas daugiau pliusų, o minusai yra visiškai nepagrįsti ir neturi jokio racionalaus paaiškinimo. Kai kurie teigia, kad vežimo metu jie gali suplyšti. O kaip manote jie patenka iki parduotuvių? Tikrai ne minties keliavimo galia. Dar manoma, jog kokybė virtualioje parduotuvėse daug prastesnė. Kodėl? Juk juos teigia visiškai tos pačios firmos, kurioms svarbiausia, kad jų produkcija būtų pardavinėjama ir kad ji atitiktų visus kokybės garantus tad tikrai nerizikuos pateikdami nekokybiškus prezervatyvus, kuriais nusivils naudotojai.

 

Prezervatyvai internetu vienareikšmiškai laimi, kuomet aptariami šie aspektai:

  • KAINA. Seniai pastebėta, jog prekės internete yra daug pigesnės. Lygiai tas pats vyksta ir su prezervatyvais, kurie kainuoja daug pigiau. O jei dar perkate didelį kiekį – nuolaidos garantuojamos. Net ir sudėjus siuntimo išlaidas gauname mažesnę kainą.
  • PATOGUMAS. Kai kurie asmenys, net ir būdami brandaus amžiaus, vengia pirkti prezervatyvus vaistinėse ir paprastose parduotuvėse, kadangi nenori, jog juos  kas nors pamatytų. Ką jau kalbėti apie jaunus asmenis, kuriems prezervatyvai internetu yra tikras išsigelbėjimas ir galimybė slaptai gauti apsisaugojimo priemonių.
  • PASIRINKIMAS. Internetu siūlomas prezervatyvų pasirinkimas yra nepalyginamai didesnis, tad galite rasti ne tik tokių, kurie apsaugo, tačiau dar ir papildomai suteikia didesnį malonumą.
  • INFORMACIJA. Pirkti internetu yra patogu, kadangi galite iškart susirasti reikiamą informaciją, pavyzdžiui, kaip rasti tinkamo dydžio prezervatyvą.