SMS pazintys , tai mūsų galimybės artėjančiam karštam metų laikotarpiui , tai vasarai artėjant vis daugiau vienišų širdelių , kurios nori atrasti savo antrąją pusę, jog  nesijaustu vienišos ir liūdnos.

Juolab , kada poroje tuo  linksmiau ir šilčiau gyvenime. Juk meilė skatina optimistiškumą ir niūrios mintis pasimiršta . Tikroje meilėje žmogus laimingiausias , nes vienas kita papildo ir palaiko sunkę minutę suteikiant jėgų ir stiprybės savo gyvenimo vadinamoje virtuvėje. Dauguma iš mūsų norime turėti saugius ir patikimus santykius tik retai pasitaiko priešingybė , gal dažniau ankstyvoje  jaunystėje, kai ieškome trumpalaikių santykių. Santykiai žmones puošia ir šiek tiek gadina. Nes pasitaiko , kai nesutampa charakteriai ar vadinamos auros , kurios nesivienija , tuomet kyla nesutarimai ir pavydo bangos, norint įrodyti savo nuomones ar kažką daugiau.  Moteris vadinamos aukso luitais , kitaip fondais , dėl gyvybės atnešimo į pasaulį, bet nedaugumą moterų nori jaustis jaunomis ir gražiomis , nes joms trūksta pasitikėjimo , kuri turėtu suteikti antra pusė. Kai moteriai vyras suteikia pasitikėjimo ne tik savo saugumu ar finansinę galimybę , bet moralinę ir psichologinę , jog jaustųsi laiminga būdama šalia vyro , kuris ja nuolat mato spinduliuojančia ir dovanoja komplimentus ne tik žodžiais , bet ir darbais.

Štai ,  sunku būtų patikėti , jog šiandiena dar pasitaiko tokių merginų , kurios ieško antrosios pusės , kada ankstesniais laikais vyrai ieškodavo , nes moteris bijodavo būti pripažintos arba nekaltai apkaltintos paleistuvyste.  Mergina ieško vaikino , tai kažkas nerealaus .