Šiandien galima sutikti nemažai moksleivių , kurie nori tapti žurnalistais ar korespondentai spaudai ir televizijai. Ir daugelis, dabar atlieka praktiką tiek užimtumo būreliuose ar internete talpinant savo parašytus nuostabius straipsnius. 

Straipsniu talpinimas , tai didelė praktikos mokykla, kur vėliau galima pritaikyti žinias dirbant radijuje, televizijoje, spaudoje. Todėl žinios neapkartins gyvenimo ir padės lengviau žengti savo pasirinktu keliu. Dauguma būsimų žurnalistų pradeda nuo kažkokių mažų darbelių , kurie vėliau užauga ir tampa dar didesniais. Nereikia nusiminti dėl galimos kritikos ar kitų pagiežos, kur kažkas nori išlieti savo emocijas ar mintis , kurios susimaišė galvoje.

Jaunimas esame labai impulsyvus , todėl nereikia kitų įšaukti nereikalingo pavydo ar kažkokių negarbingų minčių, kurios mums progreso neduos.

Norint tobulėti straipsnių talpinime galima pradėti nuo įvairiausių svetainių , kur įmanomą prisijungti ir  jūra pasiekta iki keliu.  Tačiau laikas bėga ir norisi kažko daugiau, todėl yra galimybės rašyti straipsnius į spaudą. Pranesimai spaudai , tai didelės galimybės apimtis, kur galite pasirinkti savo puikiausią temą ir išnagrinėti kaip mokslininkas kokį skeletą. Svarbiausia pateiki žaismingai , nes dauguma skaitytojų renkasi pagal savo amžių , net pačią spaudą.

Sėkmės , žurnalistiniame kelyje.